Obloha22
www.donasy.cz
hlava02
hlava04
hlava03
hlava06
hlava05
hlava07
hlava01

 Co by vás mohlo zajímat:

Přehled veřejných seminářů Masáže paměti.
Termíny přednášek Masáže paměti a termíny pro akreditované vzdělávací programy pro druhé pololetí roku 2011 jsou uveřejněny  na stránkách Akademie trénování paměti - přehled akcí.
 

Techniky dobré paměti v televizi - 18. 3. 2010
V pořadu Dobré ráno vysílala 18. března 2010 Česká televize některé z jednoduchých technik dobré paměti. Můžete se podívat na mnemografiku a menomgestiku - jak se vyznat ve městě a jak se orientovat v pražském Metru - zkopírujte si link:  http://www.ceskatelevize.cz/program/10274470705-18.03.2010-05:59-1-dobre-rano.html?video&index=106607#video

Akreditace nových programů pro sociální služby - březen 2010
V březnu 2010 získla společnost DONASY tři nové akreditace vzdělávacích programů pro sociální služby. Vzdělávací programy obsahují techniky dobré paměti a cvičení pro zvýšení mentálního výkonu. Více informací je na stránkách www.akademietrenovanipameti.cz

KURZY pro aktivizaci mozkových činností (Masáže mozku)

Měsíc říjen můžeme bez nadsázky označit za měsíc MASÁŽE MOZKŮ. V první polovině měsíce října absolvovalo naše kruzy zaměřené na aktivizaci a rozvoj mozkových činností, jejichž součástí je i trénování paměti, již více jak 180 účastníků.

(1) Opakovaného kurzu Masáže mozku 01, který se konal ve školící místnosti Občanského sdružení LOGO na Vsetínské  ulici č. 20 (Brno) se zúčastnilo 24 zájemců z řad veřejnosti. Pokračovací seminář Masáže mozku 02 se bude konat na stejném místě dne 4. listopadu 2009 v 17:00 hodin. Další opakování jedničky je plánováno na 20. ledna v příštím roce.

(2) Velký zájem o cyklus přednášek zaměřených na trénování paměti a aktivzaci mozkové činnosti projevili aktivní senioři v rámci Senior akademie, organizované Městkou policií Brno. Semináře se zúčastnilo více jak 120 účastníků. A potěšilo nás, že jsme nemuseli uplatňovat “Cimrmanovské pravidlo: Nedělejte přestávku, jinak se vám nevrátí”. Přestávky byly dvě a všichni účastníci vydrželi až do konce tříhodinového výcviku.

(3) Třetí zajímavou akcí měsíce října byl celodení seminář zaměřený na trénování paměti s názvem “Práce s dobrou pamětí”, který se konal pro pracovníky Magistrátu města Brna. Semináře se zúčastnilo 30 účastníků.

AKREDITACE VZDĚLÁVACÍ INSTITUCE - MPSV
Dne 29. 9. 2009 byla naše společnost akreditována Ministerstvem práce a sociálních věcí pod číslem 2009/571-I, jako akdreditovaná vzdělávací instituce pro uskutečňování akreditovaných vzdělávacích programů s celostátní působnosti.

Současně s akreditací vzdělávací instituce byl akreditován pod číslem 2009/601-VP vzdělávací program s názvem “Sebekoučování vedoucího pracovníka jako nástroj vlastního rozvoje” v rozsahu 24 hodin.

Akreditace opravňuje k vydávání osvědčení účastníkům o absolvování vzdělávacího programu. Rozhodnutí o akrediace je dostupné na stránkách DONASY s.r.o.

MASÁŽE MOZKU 01 - opakování - jelikož v čajovně Světluška nejsou prostory pro pořednášku k disopozici, bude se následující přednáška s výcvikem “Masáže mozku” konat na novém místě v termínu 7. října 2009 v 17:00 hodin.

Místo konání je v prostorách kliniky Soukromá klinika LOGO s.r.o., Vsetínská ulice 20, Brno (vedle supermarketu Interspaar na Vídeňské ulici. Bližší informace, včetně umístění na mapě, najdete přímo k dané přednášce v kalendáři kurzů.

Pokud máte zájem se zúčastnit a “nechodíte” pravidelně na Internet, stačí když nám pošlete e-mailem zprávu, že máte zájem o poslání informace o termínu konání přednášky na váš e-mail (použijte stejnou e-mailovou adresu, jako je registrace v záložce “KURZY). Upozornění vám pošleme 3 týdny před konáním přednášky.

MASÁŽE MOZKU - dne 10. června 2009 se uskutečnila přednáška o trénování paměti s výcikem a praktickými ukázkami, jak se dá s pamětí pracovat. Tedy, jaké techniky se lze naučit a používat, aby jste si byli schopni lépe pamatovat.

Přednáška se konala v Ezoterické čajovně a kavárně, Brno, Dominikánské náměstí. 4/5 (pasáž) v 18:00 hodin.

Více informací k přednášce najdete ZDE. Informace k registaci na přednášce najdete na těchto stránkách v záložce “KURZY”.

arrow_bluforward

Aktuality - archiv

[Domů] [Myšlenkové mapy] [Myšlenkové  mapy v praxi] [Dobrá paměť] [Kurzy] [Aktuality] [Kontakty]